Yakaboo.ua @yakabooua

Yakaboo.ua

@yakabooua

📖Найбільша інтернет-книгарня України 📚Понад 300 000 найменувань книг 71-ю мовою 📘Замовляйте в повідомленнях або на сайті ⤵️ ⠀

See full size profile picture


3 Stories

Pictame Yakaboo.ua @yakabooua profile on Instagram stories highlights, photos and videos
@yakabooua 🔥 Книжка, яка входить у топ-100 обов’язкових до прочитання. Нарешті в українському перекладі — «Нью-йоркська трилогія» Пола Остера.
⠀
📝 Книжка складається з трьох частин: «Скляне місто», «Привиди», «Замкнена кімната». У першій частині письменник Деніел Квінн посеред ночі отримує зловісний телефонний дзвінок, що повністю змінює його життя.... Друга частина оповідає химерну історію таємничого Білого, який хоче, щоб детектив Синій простежив за чолов’ягою на прізвисько Чорний.... У завершальній частині книжки, головний герой дізнається, що його давній друг зник, залишивши дружину та дитину, а на додачу цілу купу рукописів...
⠀
👉🏻 Хтось уже читав Пола Остера? Розповідайте враження!

🔥 Книжка, яка входить у топ-100 обов’язкових до прочитання. Нарешті в українському перекладі — «Нью-йоркська трилогія» Пола Остера. ⠀ 📝 Книжка складається з трьох частин: «Скляне місто», «Привиди», «Замкнена кімната». У першій частині письменник Деніел Квінн посеред ночі отримує зловісний телефонний дзвінок, що повністю змінює його життя.... Друга частина оповідає химерну історію таємничого Білого, який хоче, щоб детектив Синій простежив за чолов’ягою на прізвисько Чорний.... У завершальній частині книжки, головний герой дізнається, що його давній друг зник, залишивши дружину та дитину, а на додачу цілу купу рукописів... ⠀ 👉🏻 Хтось уже читав Пола Остера? Розповідайте враження!

@yakabooua Мама з татом можуть бути подружжям чи розлученими, але при цьому вони завжди — батьки своїй дитині. Життя — це різність. У кожної родини своя історія. Не обов’язково жити разом, щоб бути щасливими. Головне — любов та увага!
⠀
📝 Книжка «Мамонт». Це — розповідь про похід у музей, але насправді про набагато глибші речі. Історія розповідає про спільний час тата і сина. Герої цієї книжки бачаться не щодня, але їхні зустрічі, навіть нетривалі, змінюють час, зміцнюють зв’язок, дарують радість і наповнюють любов’ю. Читайте про їхні пригоди, обговорюйте їх та допомагайте дитині краще зрозуміти цей світ ❤️
⠀
📚 Серія «Слухай серцем» («Моя ба», «Велики серце», «Сни для канапи) допоможе дорослим і дітям спільно проговорювати та глибше розуміти важливі емоції й почуття.
⠀
👉🏻👉🏻 Ваші дітлахи знають, хто такі мамонти?

Мама з татом можуть бути подружжям чи розлученими, але при цьому вони завжди — батьки своїй дитині. Життя — це різність. У кожної родини своя історія. Не обов’язково жити разом, щоб бути щасливими. Головне — любов та увага! ⠀ 📝 Книжка «Мамонт». Це — розповідь про похід у музей, але насправді про набагато глибші речі. Історія розповідає про спільний час тата і сина. Герої цієї книжки бачаться не щодня, але їхні зустрічі, навіть нетривалі, змінюють час, зміцнюють зв’язок, дарують радість і наповнюють любов’ю. Читайте про їхні пригоди, обговорюйте їх та допомагайте дитині краще зрозуміти цей світ ❤️ ⠀ 📚 Серія «Слухай серцем» («Моя ба», «Велики серце», «Сни для канапи) допоможе дорослим і дітям спільно проговорювати та глибше розуміти важливі емоції й почуття. ⠀ 👉🏻👉🏻 Ваші дітлахи знають, хто такі мамонти?

@yakabooua 21 лютого 1962 року народився Чак Поланік! Американський письменник українського походження, автор книг “Бійцівський клуб”, “Задуха”, “Колискова” та інших романів.
⠀
🔸 Цікаві факти про письменника:
⠀
✔️ Його дід на прізвище Палагнюк був українцем. 1907 року він емігрував до США і осів у Нью-Йорку. Сам Чак ніколи не відвідував Україну, хоча тут досі живе брат письменника.
⠀
✔️ За однією версією, вимову “Поланік” започаткували бабуся і дідусь письменника Пола та Нік, за іншою — самі онуки, які помітили дивний збіг в їхніх іменах та прізвищі.
⠀
✔️ У різних час працював автомеханіком, журналістом, волонтером у будинку безпритульних. Припинив волонтерську діяльність після смерті пацієнта, до якого відчував прив’язаність.
⠀
✔️ Почав писати у 30 років, після занять у письменника Тома Спанбауера. Коли видавці відхилили його перший роман “Невидимі монстри”, Поланік розізлився і вирішив створити ще більш агресивну книгу. Так з’явився роман “Бійцівський клуб”.
⠀
✔️ Має письменницький ритуал — голити голову перед початком роботи над другим чорновиком книги. Позбувшись від волосся, Поланік відчуває, що так само може позбутися й зайвих частин чи деталей у книзі.
⠀
✔️ У романі “Бійцівський клуб” вміщено багато докладних рецептів для створення вибухівки. Поланік подав у рукописі справжні інструкції, та в останній момент видавець вирішив змінити по одному складнику у кожному рецепті з міркувань безпеки.
⠀
✔️ Його батько, Фред Поланік, зустрічався із жінкою, колишній чоловік якої перебував у в’язниці. Коли його звільнили, він жорстоко вбив обох. За два роки вбивцю засудили до смертної кари. Ця трагедія лягла в основу роману “Колискова”.
⠀
✔️ Улюблені музичні гурти Поланіка — Radiohead, Nine Inch Nails і The Prodigy.
⠀
✔️ На презентаціях його книг читачі часто непритомніли. Коли 2003 року він зачитав публіці своє оповідання “Кишки”, зомліли 35 осіб. Влітку 2004 року він зачитав його знову — і знепритомніли 53 особи, а наступного разу — 60.
⠀
👉 Які книжки Поланіка ви читали? Маєте улюблені?

21 лютого 1962 року народився Чак Поланік! Американський письменник українського походження, автор книг “Бійцівський клуб”, “Задуха”, “Колискова” та інших романів. ⠀ 🔸 Цікаві факти про письменника: ⠀ ✔️ Його дід на прізвище Палагнюк був українцем. 1907 року він емігрував до США і осів у Нью-Йорку. Сам Чак ніколи не відвідував Україну, хоча тут досі живе брат письменника. ⠀ ✔️ За однією версією, вимову “Поланік” започаткували бабуся і дідусь письменника Пола та Нік, за іншою — самі онуки, які помітили дивний збіг в їхніх іменах та прізвищі. ⠀ ✔️ У різних час працював автомеханіком, журналістом, волонтером у будинку безпритульних. Припинив волонтерську діяльність після смерті пацієнта, до якого відчував прив’язаність. ⠀ ✔️ Почав писати у 30 років, після занять у письменника Тома Спанбауера. Коли видавці відхилили його перший роман “Невидимі монстри”, Поланік розізлився і вирішив створити ще більш агресивну книгу. Так з’явився роман “Бійцівський клуб”. ⠀ ✔️ Має письменницький ритуал — голити голову перед початком роботи над другим чорновиком книги. Позбувшись від волосся, Поланік відчуває, що так само може позбутися й зайвих частин чи деталей у книзі. ⠀ ✔️ У романі “Бійцівський клуб” вміщено багато докладних рецептів для створення вибухівки. Поланік подав у рукописі справжні інструкції, та в останній момент видавець вирішив змінити по одному складнику у кожному рецепті з міркувань безпеки. ⠀ ✔️ Його батько, Фред Поланік, зустрічався із жінкою, колишній чоловік якої перебував у в’язниці. Коли його звільнили, він жорстоко вбив обох. За два роки вбивцю засудили до смертної кари. Ця трагедія лягла в основу роману “Колискова”. ⠀ ✔️ Улюблені музичні гурти Поланіка — Radiohead, Nine Inch Nails і The Prodigy. ⠀ ✔️ На презентаціях його книг читачі часто непритомніли. Коли 2003 року він зачитав публіці своє оповідання “Кишки”, зомліли 35 осіб. Влітку 2004 року він зачитав його знову — і знепритомніли 53 особи, а наступного разу — 60. ⠀ 👉 Які книжки Поланіка ви читали? Маєте улюблені?

@yakabooua 🌿З найменшої позитивної зміни у вашому мисленні може початись розв’язання найбільшої проблеми.
⠀
🌿 Коли ви ставитиме Життю правильні питання — Життя на них відповідатиме.
⠀
🌿 Жінкам так довго розповідали, що, коли та як вони можуть і мають робити. Але світ змінився. І настав час подолати бар’єри самообмеження та брати більше.
⠀
📚 Як покращити свою самооцінку? Обрати позитивні думки і переконання? Дослідити власну сексуальність? Зміцнити здоров’я? Стати фінансово забезпеченими? Луїза Хей має відповідь на кожне з цих питань. Усі вони у книжці «Мудрість жінки». Авторка демонструє, як жінки будь-якого статусу та віку можуть зробити своє життя мегапродуктивним, реалізувати таланти та розширити можливості. Читайте, втілюйте, будьте щасливі!
⠀
👉🏻👉🏻 Читали раніше книжки Луїзи Хей? Як вам?

🌿З найменшої позитивної зміни у вашому мисленні може початись розв’язання найбільшої проблеми. ⠀ 🌿 Коли ви ставитиме Життю правильні питання — Життя на них відповідатиме. ⠀ 🌿 Жінкам так довго розповідали, що, коли та як вони можуть і мають робити. Але світ змінився. І настав час подолати бар’єри самообмеження та брати більше. ⠀ 📚 Як покращити свою самооцінку? Обрати позитивні думки і переконання? Дослідити власну сексуальність? Зміцнити здоров’я? Стати фінансово забезпеченими? Луїза Хей має відповідь на кожне з цих питань. Усі вони у книжці «Мудрість жінки». Авторка демонструє, як жінки будь-якого статусу та віку можуть зробити своє життя мегапродуктивним, реалізувати таланти та розширити можливості. Читайте, втілюйте, будьте щасливі! ⠀ 👉🏻👉🏻 Читали раніше книжки Луїзи Хей? Як вам?

@yakabooua Готові до фінальної історії детективної саги від Джоан Роулінг—Роберта Ґалбрейта?
⠀
📚 «Убивчий білий» — четвертий і найкращий (за словами критиків) роман про Корморана Страйка.
⠀
📝 У офіс до приватного детектива Корморана Страйка приходить дивний юнак на ім'я Біллі Найт і просить розслідувати давнє вбивство дитини, свідком якого він начебто став. Стайк не може вирішити, як йому вчинити: вірити чи не вірити юнакові, адже він явно не при собі?
⠀
Та не встигає Страйк як слід розпитати Біллі, коли той налякано втікає. Намагаючись докопатися до правди, Страйк і Робін (колишня помічниця, а нині повноправна партнерка в детективній агенції) виходять на плутаний слід, який приводить їх у... святая святих британського парламенту й у чарівний, але зловісний сільський маєток, де на них чекають небезпеки, таємниці й несподівані відкриття...
⠀
👉🏻👉🏻Читали попередні частини? Які враження?

Готові до фінальної історії детективної саги від Джоан Роулінг—Роберта Ґалбрейта? ⠀ 📚 «Убивчий білий» — четвертий і найкращий (за словами критиків) роман про Корморана Страйка. ⠀ 📝 У офіс до приватного детектива Корморана Страйка приходить дивний юнак на ім'я Біллі Найт і просить розслідувати давнє вбивство дитини, свідком якого він начебто став. Стайк не може вирішити, як йому вчинити: вірити чи не вірити юнакові, адже він явно не при собі? ⠀ Та не встигає Страйк як слід розпитати Біллі, коли той налякано втікає. Намагаючись докопатися до правди, Страйк і Робін (колишня помічниця, а нині повноправна партнерка в детективній агенції) виходять на плутаний слід, який приводить їх у... святая святих британського парламенту й у чарівний, але зловісний сільський маєток, де на них чекають небезпеки, таємниці й несподівані відкриття... ⠀ 👉🏻👉🏻Читали попередні частини? Які враження?

@yakabooua «Маси ніколи не знали спраги істини. Вони вимагають ілюзій, без яких вони не можуть жити...».
⠀
Як добре ви розумієтесь на психології? Світовій класиці?
⠀
📚 Безперечні читацькі мастхеви від Зиґмунда Фройда — «Психолія сексуальності» та «По той бік задоволення».
⠀
📝 «Психологія сексуальності» — один із найзнаменитіших творів ученого. Бомба, яка підірвала усі існуючі канони психології того часу. Фройд вперше торкнувся питання дитячої сексуальності, розглянув природу статевого потягу і різних сексуальних відхилень — перверсій, формулюючи революційні положення, які незабаром стали класичними.
⠀
📝 «По той бік принципу задоволення» — збірка наукових праць, які були опубліковані у 20–30 рр. ХХ століття й присвячені розгляду понять «свідоме» та «несвідоме». У статті «Майбутнє однієї ілюзії» розглянуто вплив моральних чинників на взаємини всередині суспільства та причини виникнення релігійних вірувань. У праці «Я і Воно» Фройд розкриває суть класичної для психоаналізу моделі психіки: «Воно» — несвідоме, «Я» — свідоме, або Его та Над-Свідоме — Супер-Его, або Цензор та їх взаємодія.
⠀
▪️ Інші важливі книжки Фройда: «Вступ до психоаналізу», «Тлумачення снів», «Тотем і табу», «Історія Табу».
⠀
👉🏻👉🏻 Ви знаєте, хто такий Зиґмунд Фройд? Читали його праці? Згодні з ними?

«Маси ніколи не знали спраги істини. Вони вимагають ілюзій, без яких вони не можуть жити...». ⠀ Як добре ви розумієтесь на психології? Світовій класиці? ⠀ 📚 Безперечні читацькі мастхеви від Зиґмунда Фройда — «Психолія сексуальності» та «По той бік задоволення». ⠀ 📝 «Психологія сексуальності» — один із найзнаменитіших творів ученого. Бомба, яка підірвала усі існуючі канони психології того часу. Фройд вперше торкнувся питання дитячої сексуальності, розглянув природу статевого потягу і різних сексуальних відхилень — перверсій, формулюючи революційні положення, які незабаром стали класичними. ⠀ 📝 «По той бік принципу задоволення» — збірка наукових праць, які були опубліковані у 20–30 рр. ХХ століття й присвячені розгляду понять «свідоме» та «несвідоме». У статті «Майбутнє однієї ілюзії» розглянуто вплив моральних чинників на взаємини всередині суспільства та причини виникнення релігійних вірувань. У праці «Я і Воно» Фройд розкриває суть класичної для психоаналізу моделі психіки: «Воно» — несвідоме, «Я» — свідоме, або Его та Над-Свідоме — Супер-Его, або Цензор та їх взаємодія. ⠀ ▪️ Інші важливі книжки Фройда: «Вступ до психоаналізу», «Тлумачення снів», «Тотем і табу», «Історія Табу». ⠀ 👉🏻👉🏻 Ви знаєте, хто такий Зиґмунд Фройд? Читали його праці? Згодні з ними?

@yakabooua Як підготувати дитину до садочку? Що обов'язково мають знати батьки? Які ігри допоможуть адаптації? Помічник батькам та вихователям – порадник відомої психологині Світлани Ройз – "Я сьогодні йду в садок".
⠀
📚 Це — гра-практикум, яка покликана полегшити процес підготовки та звикання до дитячого садочку. Похід до садочку – відповідальний період, як для дитини, так і для батьків. Адаптація може тривати від півтора місяця до пів року. У книжці зібрані основні ситуації, з якими дитина зустрінеться у садочку. Також є практики, які авторка використовувала в роботі, вони зроблять процес адаптації легшим та допоможуть батькам ще більше зблизитися з малюком. Новинка «Я сьогодні йду в садок» у формі гри дає змогу «вжитися» в роль, одягаючи, переміщуючи іграшку сторінками книжки.
⠀
🎁 Суперпропозтція! Купуйте "Я сьогодні йду в садок" або "Я сегодня иду в садик" та гарантовано отримайте у подарунок – книжку "Як добре, що є Боб".
⠀
👉🏻 Ваша малеча ходить до садочку? Як минула адаптація?

Як підготувати дитину до садочку? Що обов'язково мають знати батьки? Які ігри допоможуть адаптації? Помічник батькам та вихователям – порадник відомої психологині Світлани Ройз – "Я сьогодні йду в садок". ⠀ 📚 Це — гра-практикум, яка покликана полегшити процес підготовки та звикання до дитячого садочку. Похід до садочку – відповідальний період, як для дитини, так і для батьків. Адаптація може тривати від півтора місяця до пів року. У книжці зібрані основні ситуації, з якими дитина зустрінеться у садочку. Також є практики, які авторка використовувала в роботі, вони зроблять процес адаптації легшим та допоможуть батькам ще більше зблизитися з малюком. Новинка «Я сьогодні йду в садок» у формі гри дає змогу «вжитися» в роль, одягаючи, переміщуючи іграшку сторінками книжки. ⠀ 🎁 Суперпропозтція! Купуйте "Я сьогодні йду в садок" або "Я сегодня иду в садик" та гарантовано отримайте у подарунок – книжку "Як добре, що є Боб". ⠀ 👉🏻 Ваша малеча ходить до садочку? Як минула адаптація?

@yakabooua 🔎 Список найбільших книжкових фестивалів України 2020 року:
⠀
▪️ 20–24 травня,
Київ, Мистецький арсенал. Один із найбільших книжкових фестивалів України. Цьогорічна тема – "ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ". Куратори #КА2020 – Сергій Жадан, Ростислав Семків, Ольга Жук.
⠀
▪️ 29–31 травня, Дніпро, Фестивальний причал.
Book Space – головний книжковий фестиваль Дніпра. Фокусною темою третього Book Space стане спеціальна програма «Майбутнє: (анти)утопії».
⠀
▪️ 16–20 вересня, Львів
BookForum (Форум видавців) – один із найбільших книжкових фестивалів України. Цьогоріч відбудеться на 35 локаціях, почесною гостею стане Лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук.
⠀
🔎 Повний список книжкових фестивалів України шукайте за посиланням у нашому сторіз ❤️
⠀
👉🏻👉🏻 Відвідуєте книжкові фести? Де встигли побувати?

🔎 Список найбільших книжкових фестивалів України 2020 року: ⠀ ▪️ 20–24 травня, Київ, Мистецький арсенал. Один із найбільших книжкових фестивалів України. Цьогорічна тема – "ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ". Куратори #КА2020 – Сергій Жадан, Ростислав Семків, Ольга Жук. ⠀ ▪️ 29–31 травня, Дніпро, Фестивальний причал. Book Space – головний книжковий фестиваль Дніпра. Фокусною темою третього Book Space стане спеціальна програма «Майбутнє: (анти)утопії». ⠀ ▪️ 16–20 вересня, Львів BookForum (Форум видавців) – один із найбільших книжкових фестивалів України. Цьогоріч відбудеться на 35 локаціях, почесною гостею стане Лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук. ⠀ 🔎 Повний список книжкових фестивалів України шукайте за посиланням у нашому сторіз ❤️ ⠀ 👉🏻👉🏻 Відвідуєте книжкові фести? Де встигли побувати?

@yakabooua Уявіть життя, у якому не існує страху невдачі, розчарувань у собі, докорів сумління за минулі помилки. Чи почувалися б ви щасливішими?
⠀
📝 Ще змалку дівчат вчать грати безпечно: тішити батьків і вчителів, виборювати найкращі оцінки, діяти за правилами, не видряпуватися високо і не розбивати колін. Їх заохочують бути досконалими, і вони виростають жінками, які бояться поразок. Потреба досягати ідеалу змушує відмовлятися від мрій, нових можливостей та змін у житті… ⠀
📚 “Недосконала, проте смілива. Менше стережися, більше лажай. Живи сміливіше!” — книга, яка навчить ризикувати, долати страхи, приймати свої падіння та наважуватись на неможливе!
⠀
Авторка Решма Саджані все життя мріяла бути державним службовцем, проте пішла безпечним шляхом, почавши кар’єру в інвестиційній сфері. У 33 роки вона кинула все і вирішила балотуватися до Конгресу США без жодного досвіду в політиці. Читайте її поради, щоб набратися відваги для змін!
⠀
👉🏻👉🏻 Яке найсміливіше рішення у вашому житті?

Уявіть життя, у якому не існує страху невдачі, розчарувань у собі, докорів сумління за минулі помилки. Чи почувалися б ви щасливішими? ⠀ 📝 Ще змалку дівчат вчать грати безпечно: тішити батьків і вчителів, виборювати найкращі оцінки, діяти за правилами, не видряпуватися високо і не розбивати колін. Їх заохочують бути досконалими, і вони виростають жінками, які бояться поразок. Потреба досягати ідеалу змушує відмовлятися від мрій, нових можливостей та змін у житті… ⠀ 📚 “Недосконала, проте смілива. Менше стережися, більше лажай. Живи сміливіше!” — книга, яка навчить ризикувати, долати страхи, приймати свої падіння та наважуватись на неможливе! ⠀ Авторка Решма Саджані все життя мріяла бути державним службовцем, проте пішла безпечним шляхом, почавши кар’єру в інвестиційній сфері. У 33 роки вона кинула все і вирішила балотуватися до Конгресу США без жодного досвіду в політиці. Читайте її поради, щоб набратися відваги для змін! ⠀ 👉🏻👉🏻 Яке найсміливіше рішення у вашому житті?

@yakabooua ▪️ Пейзажі — це картини, на яких немає людей, вони зображують природу.
⠀
▪️ Це не просто природа. У кожній панорамі, окрім відтворення побаченого, присутнє внутрішнє сприйняття художника. У мистецтві не існує двох однакових пейзажів, кожен несе оригінальну ідею та бачення.
⠀
▪️ Природа може існувати поза часом. Але спосіб, у який вона відтворена на полотні — завжди показує погляди того часу, коли творив художник. На певному історичному етапі кожне дерево, камінь, рослинка зображені на тому місці, де вони були. Далі, зі зміною епох і стилів, почали з’являтись пейзажі романтичні, імпресіоністичні,  модерністські.
⠀
🤷🏻‍♀️ Як відрізнити хороше мистецтво від поганого? Як розуміти портрети, мінімаліст сні назви, натюрморти? Що зробити, щоб екскурсовод розповів більше? 📚 «Як ходити до музею» — інструкція з перетворення нудного блукання музейними залами на захопливу подорож. 32 поради, як розуміти мистецтво. Прочитайте і негайно біжіть. Тепер все буде інакше!
⠀
👉🏻👉🏻 Музеї — це нудно чи класно? Який музей ваш улюблений?

▪️ Пейзажі — це картини, на яких немає людей, вони зображують природу. ⠀ ▪️ Це не просто природа. У кожній панорамі, окрім відтворення побаченого, присутнє внутрішнє сприйняття художника. У мистецтві не існує двох однакових пейзажів, кожен несе оригінальну ідею та бачення. ⠀ ▪️ Природа може існувати поза часом. Але спосіб, у який вона відтворена на полотні — завжди показує погляди того часу, коли творив художник. На певному історичному етапі кожне дерево, камінь, рослинка зображені на тому місці, де вони були. Далі, зі зміною епох і стилів, почали з’являтись пейзажі романтичні, імпресіоністичні, модерністські. ⠀ 🤷🏻‍♀️ Як відрізнити хороше мистецтво від поганого? Як розуміти портрети, мінімаліст сні назви, натюрморти? Що зробити, щоб екскурсовод розповів більше? 📚 «Як ходити до музею» — інструкція з перетворення нудного блукання музейними залами на захопливу подорож. 32 поради, як розуміти мистецтво. Прочитайте і негайно біжіть. Тепер все буде інакше! ⠀ 👉🏻👉🏻 Музеї — це нудно чи класно? Який музей ваш улюблений?

@yakabooua 20% на книжки видавництва IPIO. Біографії відомих людей, книжки для дітей та підлітків, посібники з психології, планери. Купуйте у Yakaboo за найкращою ціною хіти #видавництвотижня.
⠀
👉🏻 Чию біографію ви б хотіли прочитати?

20% на книжки видавництва IPIO. Біографії відомих людей, книжки для дітей та підлітків, посібники з психології, планери. Купуйте у Yakaboo за найкращою ціною хіти #видавництвотижня. ⠀ 👉🏻 Чию біографію ви б хотіли прочитати?

@yakabooua Учасники #YakabooBingo! Цей допис для вас) Залишилось менше двох тижнів до закінчення зимового сезону читацького марафону #YakabooBingoWinter2020. Скільки книжок ви встигли прочитати? Про всі написали відгуки? Яке завдання і яка книжка сподобались найбільше? Ми уже чекаємо на ваші звіти і готуємо весняний сезон.
⠀
🔎 Які теми ви б хотіли бачили у #YakabooBingoSpring2020? Пишіть у коментарях побажання, а ми спробуємо їх втілити 🙌🏻 Усім класних книжок!

Учасники #YakabooBingo! Цей допис для вас) Залишилось менше двох тижнів до закінчення зимового сезону читацького марафону #YakabooBingoWinter2020. Скільки книжок ви встигли прочитати? Про всі написали відгуки? Яке завдання і яка книжка сподобались найбільше? Ми уже чекаємо на ваші звіти і готуємо весняний сезон. ⠀ 🔎 Які теми ви б хотіли бачили у #YakabooBingoSpring2020? Пишіть у коментарях побажання, а ми спробуємо їх втілити 🙌🏻 Усім класних книжок!

Yakaboo.ua @yakabooua profile on Instagram stories highlights, photos and videos

Can someone know if you are stalking their Instagram profile?

-There are a bunch of apps that allow you to do that.Most of them are paid which shows a bunch of people that visited your profile lately and to unlock the other bunch you will have to pay. -However lately i was really lucky i found one app that you can view basically everyone that entered your profile and checked anything about your profile,basically all you have to do is watch a add which is like 3 seconds long,it’s called InstaViewer. -Basically people would need to dig in deeply to be able to find an app that allows them to see who stalks their profile. However to be perfectly correct if they can or not.Yes they can but most of them don’t care or ignore it completely. I rarely use it because of the high follower number.Only on special circumstances.Can’t keep a track on all of them.


Is there any app for Instagram to check stalkers?

Yes. There are many applications to check who views your profile on your Instagram. “IG Analyzer” is one of those apps. However, to use any of those applications you’ll have to pay. I’d rather suggest you switch to a business profile so you get an idea of how many people view your profile and how many people you can reach.

Yes there is one ; "Who viewed my insta”,there are some premier contents but free version works fine though

You can use social rank for free to find your stalkers (and much more) for free. SocialRank, as described on their website, is “The easiest way to identify, organize, and manage your audience on Twitter and Instagram.” It works by pulling all your following and followers on either Instagram and Twitter and provides you an easy to use web-interface to split and segment the information as you wish. The data is incredibly detailed and lists each follower in a table form. The tool provides the name and username of your followers, the total number of followers they currently have, the average likes/comments they receive on their posts, and their engagement rates.


Who blocked you on Instagram?

What happened to insta-stalker.com website?

  1. Open the Instagram App and click the Search Button

  2. Search for the culprit’s username. If it shows up, you’re not blocked.  If it doesn’t, continue with Step 3.

  3. Go to a mutual friend’s Instagram. (The closer they are with the suspect, the better.)

  4. Go through their posts, likes, comments, and followers to see if the suspect’s username appears.

  5. If the user’s name appears, click on it.

  6. If you click on the user’s profile and are unable to see their content, even though at the top of their profile it says they have a number of posts, then they have blocked you.

  7. If the user’s Instagram profile is set to Private, then their name will not appear on the search list; they have either blocked you or deactivated their Instagram account.