Yakaboo.ua @yakabooua

Yakaboo.ua

@yakabooua

📖Найбільша інтернет-книгарня України 📚Понад 300 000 найменувань книг 71-ю мовою 📘Усі книжки Book Forum 2019 ⤵️ ⠀

See full size profile picture


2 Stories

@yakabooua На що ви готові піти, щоб залишатися собою?
📝 Анджум — людина поза кастою. Колись її звали Афтабом і виховували хлопцем. Вона застрягла в чужому тілі, була змушена жити чужим життям. Тепер вона — гіджра, людина “третьої статі”. Таких в Індії і стороняться, і вважають святими. Від них відмовляються родичі, але незнайомці просять в них благословення.
⠀
Домом для Анджум стає місцевий цвинтар. Це місце — притулок для таких же знедолених, як і вона сама: бунтівної архітекторки, не зовсім чесного журналіста, агента спецслужб, кашмірського повстанця. У кожного з них — своя свій біль та історія. Чи зможуть вони повернутися до нормального життя?
⠀
📚 “Міністерство граничного щастя” — другий роман індійської письменниці і Букерівської лауреатки Арундаті Рой. Книга вийшла через 20 років після дебюту авторки, її переклали 50 мовами. А тепер вона доступна для прочитання українською!
⠀
👉🏻👉🏻 Ви вже читали Арундаті Рой? Які ваші враження?

На що ви готові піти, щоб залишатися собою? 📝 Анджум — людина поза кастою. Колись її звали Афтабом і виховували хлопцем. Вона застрягла в чужому тілі, була змушена жити чужим життям. Тепер вона — гіджра, людина “третьої статі”. Таких в Індії і стороняться, і вважають святими. Від них відмовляються родичі, але незнайомці просять в них благословення. ⠀ Домом для Анджум стає місцевий цвинтар. Це місце — притулок для таких же знедолених, як і вона сама: бунтівної архітекторки, не зовсім чесного журналіста, агента спецслужб, кашмірського повстанця. У кожного з них — своя свій біль та історія. Чи зможуть вони повернутися до нормального життя? ⠀ 📚 “Міністерство граничного щастя” — другий роман індійської письменниці і Букерівської лауреатки Арундаті Рой. Книга вийшла через 20 років після дебюту авторки, її переклали 50 мовами. А тепер вона доступна для прочитання українською! ⠀ 👉🏻👉🏻 Ви вже читали Арундаті Рой? Які ваші враження?

@yakabooua ​​✋🏻Депресія. 300 тисяч людей щороку стають її жертвами. Цей стан — не просто поганий настрій. Це хвороба, спричинена змінами в діяльності мозку. Таке відчуття іноді переживає кожен. Для більшості воно швидкоплинне і непомітне. Але деякі люди загрузають в ньому надовго...
⠀
📚 “У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю” — книга-мастрід від дослідника Алекса Корба. Активність нейронів, взаємодія нейронних ланцюгів, хімічний склад мозку — все це впливає на перебіг депресії. Запустити позитивні зрушення можуть прості звички:
⠀
✔️ Виходьте на сонце. Яскраве природне світло сприяє виробленню серотоніну (гормону радості) і мелатоніну (нейрогормону, що покращує сон). Одне дослідження вивчало пацієнтів після операції на хребті. Хворі, що лежали на сонячному боці лікарні, мали нижчий рівень стресу і потребували менше знеболювальних.
⠀
✔️ Глибоко дихайте. Це заспокоює симпатичну нервову систему і знижує стрес.
⠀
✔️ Займайтеся спортом. Від фізичних вправ у мозку виділяються ендорфіни — нейромедіатори, що діють подібно до опіатів. Вони передають нервовий сигнал про полегшення болю.
⠀
✔️ Обіймайтеся. Обійми сприяють виробленню гормона окситоцину, що знижує тривожність.
⠀
✔️ Вболівайте за яку-небудь спортивну команду. Відчуття приналежності — один з найпотужніших способів боротьби з депресією. Вболівання збільшує рівень тестостерону, який додає сил.
⠀
👉🏻👉🏻 Ви зіштовхувались з депресією?

​​✋🏻Депресія. 300 тисяч людей щороку стають її жертвами. Цей стан — не просто поганий настрій. Це хвороба, спричинена змінами в діяльності мозку. Таке відчуття іноді переживає кожен. Для більшості воно швидкоплинне і непомітне. Але деякі люди загрузають в ньому надовго... ⠀ 📚 “У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю” — книга-мастрід від дослідника Алекса Корба. Активність нейронів, взаємодія нейронних ланцюгів, хімічний склад мозку — все це впливає на перебіг депресії. Запустити позитивні зрушення можуть прості звички: ⠀ ✔️ Виходьте на сонце. Яскраве природне світло сприяє виробленню серотоніну (гормону радості) і мелатоніну (нейрогормону, що покращує сон). Одне дослідження вивчало пацієнтів після операції на хребті. Хворі, що лежали на сонячному боці лікарні, мали нижчий рівень стресу і потребували менше знеболювальних. ⠀ ✔️ Глибоко дихайте. Це заспокоює симпатичну нервову систему і знижує стрес. ⠀ ✔️ Займайтеся спортом. Від фізичних вправ у мозку виділяються ендорфіни — нейромедіатори, що діють подібно до опіатів. Вони передають нервовий сигнал про полегшення болю. ⠀ ✔️ Обіймайтеся. Обійми сприяють виробленню гормона окситоцину, що знижує тривожність. ⠀ ✔️ Вболівайте за яку-небудь спортивну команду. Відчуття приналежності — один з найпотужніших способів боротьби з депресією. Вболівання збільшує рівень тестостерону, який додає сил. ⠀ 👉🏻👉🏻 Ви зіштовхувались з депресією?

@yakabooua Агов, фанати Кідрука! Круті новини для вас! 30% знижка на #електроннакнигатижня — “Заради майбутнього” Макса Кідрука.
⠀
Це збірка оповідань за останні 8 років. Вже прочитали “Бот”, “Жорстоке небо”, “Навіжених у Перу” та інші хіти автора? У цій книзі є всього потроху з усіх його книжок! Все, за що люблять і читають #макскідрук : наука, гумор, динамічні сюжети, містика. Ці історії вас точно здивують!
⠀
Серед героїв — письменник, якого підозрюють у потрійному вбивстві своїх друзів. Учень, який до уроку літератури замість Гончара читає Беґбедера… Чоловік, що стає жертвою інтернет-шахраїв.  Хлопець, який не вступив до авіаційного, і злітає в небо на… стільці з кульками! Нумо читати?
⠀
👉🏻👉🏻Скільки книжок Кідрука ви вже прочитали?

Агов, фанати Кідрука! Круті новини для вас! 30% знижка на #електроннакнигатижня — “Заради майбутнього” Макса Кідрука. ⠀ Це збірка оповідань за останні 8 років. Вже прочитали “Бот”, “Жорстоке небо”, “Навіжених у Перу” та інші хіти автора? У цій книзі є всього потроху з усіх його книжок! Все, за що люблять і читають #макскідрук : наука, гумор, динамічні сюжети, містика. Ці історії вас точно здивують! ⠀ Серед героїв — письменник, якого підозрюють у потрійному вбивстві своїх друзів. Учень, який до уроку літератури замість Гончара читає Беґбедера… Чоловік, що стає жертвою інтернет-шахраїв. Хлопець, який не вступив до авіаційного, і злітає в небо на… стільці з кульками! Нумо читати? ⠀ 👉🏻👉🏻Скільки книжок Кідрука ви вже прочитали?

@yakabooua ⭐ СУПЕРРОЗІГРАШ! Про такі подарунки мріють усі батьки! Ми з видавництвом @ipio_books даруємо 12 книжок «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» за респост у сторіз! Кому подарунки?
⠀
Умови:
❤️Підписатись на сторінки @yakabooua та @ipio_books
❤️Поширити допис у сторіз і тегнути @yakabooua
❤️ У коментах тегнути друга і написати «Давай виграємо книжки?». Тегати можна безліч друзів, обирати будемо серед коментів❤️
⠀
⭐Узяти участь можна до 24.09.2019 включно, оголошення переможців – о 12:00 25.09.2019 на сторінці @yakabooua. Учасниками можуть бути не комерційні акаунти лише з України. Серед тих, хто виконав умови, рандом обере щасливця, який отримає нереальну бібліотеку біографій від @ipio_books! Хай же вам пощастить! ❤️

⭐ СУПЕРРОЗІГРАШ! Про такі подарунки мріють усі батьки! Ми з видавництвом @ipio_books даруємо 12 книжок «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» за респост у сторіз! Кому подарунки? ⠀ Умови: ❤️Підписатись на сторінки @yakabooua та @ipio_books ❤️Поширити допис у сторіз і тегнути @yakabooua ❤️ У коментах тегнути друга і написати «Давай виграємо книжки?». Тегати можна безліч друзів, обирати будемо серед коментів❤️ ⠀ ⭐Узяти участь можна до 24.09.2019 включно, оголошення переможців – о 12:00 25.09.2019 на сторінці @yakabooua. Учасниками можуть бути не комерційні акаунти лише з України. Серед тих, хто виконав умови, рандом обере щасливця, який отримає нереальну бібліотеку біографій від @ipio_books! Хай же вам пощастить! ❤️

@yakabooua Про яку книжкову новинку ви мрієте? Давайте ми її вам подаруємо!
📝 Заходьте на сайт Yakaboo.ua у розділ «Книжки до Форуму Видавців 2019», обирайте будь-яку книжку до 300 гривень, пишіть тут у коментах її назву. А ми з рандомом 20 вересня оберемо щасливця і подаруємо йому омріяну книжку ❤️ Можна лишати безліч коментарів(хоч усі 400 новинок назвати🤩), це лише збільшує ваші шанси на перемогу ❤️
⠀
👉🏻👉🏻 посилання на розділ «Книжки до Форуму Видавців 2018» у шапці нашого профілю. Також у наших сторіз 🤗
⠀
⚡️⚡️ До речі! Ми зібрали УСІ новинки #BookForum2019 в одному місці? Жодних черг, важких торб і зірваних спин. Усі книжки за одним посиланням і лише за кілька кліків вони будуть у вас❤️

Про яку книжкову новинку ви мрієте? Давайте ми її вам подаруємо! 📝 Заходьте на сайт Yakaboo.ua у розділ «Книжки до Форуму Видавців 2019», обирайте будь-яку книжку до 300 гривень, пишіть тут у коментах її назву. А ми з рандомом 20 вересня оберемо щасливця і подаруємо йому омріяну книжку ❤️ Можна лишати безліч коментарів(хоч усі 400 новинок назвати🤩), це лише збільшує ваші шанси на перемогу ❤️ ⠀ 👉🏻👉🏻 посилання на розділ «Книжки до Форуму Видавців 2018» у шапці нашого профілю. Також у наших сторіз 🤗 ⠀ ⚡️⚡️ До речі! Ми зібрали УСІ новинки #BookForum2019 в одному місці? Жодних черг, важких торб і зірваних спин. Усі книжки за одним посиланням і лише за кілька кліків вони будуть у вас❤️

@yakabooua Ви б хотіли написати власну книжку? Про що вона була б?
🚀 Американка Берта Вуд — найстарша авторка дебютної книжки. Їй було 100 років, коли вийшла її книга спогадів Fresh Air and Fun. Наймолодша авторка — Дороті Стрейт, яка написала книжку у 4 роки, а видала у 6.
⠀
Як вам такі цифри? Досі вважаєте, що уже запізно стати письменником? Мрієте про власну книжку?

Ви б хотіли написати власну книжку? Про що вона була б? 🚀 Американка Берта Вуд — найстарша авторка дебютної книжки. Їй було 100 років, коли вийшла її книга спогадів Fresh Air and Fun. Наймолодша авторка — Дороті Стрейт, яка написала книжку у 4 роки, а видала у 6. ⠀ Як вам такі цифри? Досі вважаєте, що уже запізно стати письменником? Мрієте про власну книжку?

@yakabooua 🔎 15 вересня 1890 року народилася британська письменниця Агата Крісті! Авторка роману «Вбивство у Східному Експресі» та інших детективів, літературна мати Еркюля Пуаро та міс Марпл. Які її книжки ви читали?Чи знали ви ці факти про авторку?
⠀
▪️З дитинства була дуже творчою.У 10 років написала свій перший вірш.Грала на фортепіано, але не стала музиканткою через страх сцени.
⠀
▪️Під час Першої світової була медсестрою Червоного Хреста. У перервах між чергуваннями почала писати детективи. Потім працювала фармацевтом.У її творах 83 злочини були здійснені за допомогою отрути.
⠀
▪️Перший опублікований роман «Таємнича пригода в Стайлзі» з’явився завдяки парі.Крісті посперечалася із сестрою, що напише успішну книгу. Надрукувати її вдалося лише через 4 роки і з сьомої спроби. До того ж, видавець поставив умову змінити фінал роману.
⠀
▪️Була двічі заміжньою. 1914 року одружилася з льотчиком Арчибальдом Крісті. 1928 чоловік пішов з родини до іншої жінки. Другий чоловік,археолог Маллоуен Макс, був на 15 років молодшим за дружину. Пара прожила разом все життя.
⠀
▪️1926 року зникла безвісти на 11 днів. До пошуків долучилися 1000 поліцейський та 15000 волонтерів. Письменницю знайшли у готелі. Вона не пам’ятала, як опинилася в ньому. Амнезію пояснюють смертю матері і зізнанням першого чоловіка у зраді.
⠀
▪️Мала псевдонім Мері Вестмакотт, під яким видала 6 психологічних романів.
⠀
▪️Однією з перших у Великобританії спробувала серфінг. Це сталося на Гавайях, під час навколосвітньої подорожі з першим чоловіком. Крісті любила мандрувати. З другим чоловіком щороку їздила на розкопки до Єгипту, Сирії, Ірану.
⠀
▪️Ідеї для нових романів придумувала вечорами за в’язанням,у торваристві родини та друзів.Коли вона починала писати нову книгу, сюжет вже був готовий від початку до кінця.
⠀
▪️1956 року її нагородили орденом Британської Імперії,а в 1971 за досягнення в галузі літератури отримала дворянський титул. Тому часто перед її ім’ям кажуть «дама».
⠀
▪️За кількістю перевидань її книжки — треті після Біблії та творів Шекспіра. Агата Крісті написала 60 детективів, 19 збірок оповідань і 6 психологічних романів. Вони перекладені 103 мовами.
⠀
👉🏻 читали Агату Крісті? Розповідайте враження!

🔎 15 вересня 1890 року народилася британська письменниця Агата Крісті! Авторка роману «Вбивство у Східному Експресі» та інших детективів, літературна мати Еркюля Пуаро та міс Марпл. Які її книжки ви читали?Чи знали ви ці факти про авторку? ⠀ ▪️З дитинства була дуже творчою.У 10 років написала свій перший вірш.Грала на фортепіано, але не стала музиканткою через страх сцени. ⠀ ▪️Під час Першої світової була медсестрою Червоного Хреста. У перервах між чергуваннями почала писати детективи. Потім працювала фармацевтом.У її творах 83 злочини були здійснені за допомогою отрути. ⠀ ▪️Перший опублікований роман «Таємнича пригода в Стайлзі» з’явився завдяки парі.Крісті посперечалася із сестрою, що напише успішну книгу. Надрукувати її вдалося лише через 4 роки і з сьомої спроби. До того ж, видавець поставив умову змінити фінал роману. ⠀ ▪️Була двічі заміжньою. 1914 року одружилася з льотчиком Арчибальдом Крісті. 1928 чоловік пішов з родини до іншої жінки. Другий чоловік,археолог Маллоуен Макс, був на 15 років молодшим за дружину. Пара прожила разом все життя. ⠀ ▪️1926 року зникла безвісти на 11 днів. До пошуків долучилися 1000 поліцейський та 15000 волонтерів. Письменницю знайшли у готелі. Вона не пам’ятала, як опинилася в ньому. Амнезію пояснюють смертю матері і зізнанням першого чоловіка у зраді. ⠀ ▪️Мала псевдонім Мері Вестмакотт, під яким видала 6 психологічних романів. ⠀ ▪️Однією з перших у Великобританії спробувала серфінг. Це сталося на Гавайях, під час навколосвітньої подорожі з першим чоловіком. Крісті любила мандрувати. З другим чоловіком щороку їздила на розкопки до Єгипту, Сирії, Ірану. ⠀ ▪️Ідеї для нових романів придумувала вечорами за в’язанням,у торваристві родини та друзів.Коли вона починала писати нову книгу, сюжет вже був готовий від початку до кінця. ⠀ ▪️1956 року її нагородили орденом Британської Імперії,а в 1971 за досягнення в галузі літератури отримала дворянський титул. Тому часто перед її ім’ям кажуть «дама». ⠀ ▪️За кількістю перевидань її книжки — треті після Біблії та творів Шекспіра. Агата Крісті написала 60 детективів, 19 збірок оповідань і 6 психологічних романів. Вони перекладені 103 мовами. ⠀ 👉🏻 читали Агату Крісті? Розповідайте враження!

@yakabooua ​​🔎Познайомилися з новим колегою, а вже за мить не можете згадати його імені? Важко запам’ятати свій номер телефону чи поштовий індекс? Забуваєте про дні народження близьких і важливі дати? Вимушені постійно ставити нагадування і шукати в інтернеті все, що вилітає з голови?
⠀
▪️ Припиніть це робити! Ваш порятунок — книга “Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування”. Розуміти інформацію — замало в сучасному світі. Нікого не наймають на роботу за талант гуглити. Успішні люди вміють пригадувати і використовувати необхідні дані в потрібний момент.
⠀
▪️ Як використовувати можливості мозку наповну? Які методи допоможуть запам’ятати інформацію одразу після прочитання? Читайте поради автора Кевіна Горслі. Він все дитинство та юність страждав на дислексію — нездатність навчитися читати. Та вже за 10 років після закінчення школи побив світовий рекорд із запам’ятовування перших 10 тисяч цифр числа Пі!
⠀
▪️ Створюйте образи та асоціації. Запам’ятовування — це творчий процес. Візуалізуйте інформацію у вигляді фільму. Завдяки цьому покращується концентрація.  Уявіть щось кумедне. Зарядіть інформацію енергією. Наприклад, pan — “хліб” іспанською. Уявіть огрядного пана, який наминає хліб. Уявляйте щось нелогічне, гіперболізуйте. Дозвольте собі не бути серйозними. Що краще врізається в пам'ять — простий слон чи слон у рожевому купальнику?
⠀
👉🏻👉🏻 ви легко запам‘ятовуєте інформацію?

​​🔎Познайомилися з новим колегою, а вже за мить не можете згадати його імені? Важко запам’ятати свій номер телефону чи поштовий індекс? Забуваєте про дні народження близьких і важливі дати? Вимушені постійно ставити нагадування і шукати в інтернеті все, що вилітає з голови? ⠀ ▪️ Припиніть це робити! Ваш порятунок — книга “Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування”. Розуміти інформацію — замало в сучасному світі. Нікого не наймають на роботу за талант гуглити. Успішні люди вміють пригадувати і використовувати необхідні дані в потрібний момент. ⠀ ▪️ Як використовувати можливості мозку наповну? Які методи допоможуть запам’ятати інформацію одразу після прочитання? Читайте поради автора Кевіна Горслі. Він все дитинство та юність страждав на дислексію — нездатність навчитися читати. Та вже за 10 років після закінчення школи побив світовий рекорд із запам’ятовування перших 10 тисяч цифр числа Пі! ⠀ ▪️ Створюйте образи та асоціації. Запам’ятовування — це творчий процес. Візуалізуйте інформацію у вигляді фільму. Завдяки цьому покращується концентрація. Уявіть щось кумедне. Зарядіть інформацію енергією. Наприклад, pan — “хліб” іспанською. Уявіть огрядного пана, який наминає хліб. Уявляйте щось нелогічне, гіперболізуйте. Дозвольте собі не бути серйозними. Що краще врізається в пам'ять — простий слон чи слон у рожевому купальнику? ⠀ 👉🏻👉🏻 ви легко запам‘ятовуєте інформацію?

@yakabooua Скільки друзів ви маєте в соцмережах? Чи всі вони — реальні люди?
⠀
📚 “Запит на дружбу” Лори Маршалл — напружений психологічний трилер, який здивує вас своїм фіналом!
⠀
📝 Луїза — успішна дизайнерка, дружина і мама. Її життя — ідеальне. Одного ранку жінка отримує сповіщення: “Марія Вестон хоче стати вашим другом у Facebook”. Нічого особливого, правда? Так, якби Марія не була мертвою вже чверть століття. Про те, як загинула шкільна подруга, Луїза воліє не згадувати. Події тієї ночі вже давно забуті. Але якщо про них хтось дізнається, все життя Луїзи полетить шкереберть…
⠀
Які таємниці залишилися в минулому? Давня подруга справді вижила? Чи хтось інший вдає її з себе?
⠀
Ви отримували неочікувані запити в друзі?

Скільки друзів ви маєте в соцмережах? Чи всі вони — реальні люди? ⠀ 📚 “Запит на дружбу” Лори Маршалл — напружений психологічний трилер, який здивує вас своїм фіналом! ⠀ 📝 Луїза — успішна дизайнерка, дружина і мама. Її життя — ідеальне. Одного ранку жінка отримує сповіщення: “Марія Вестон хоче стати вашим другом у Facebook”. Нічого особливого, правда? Так, якби Марія не була мертвою вже чверть століття. Про те, як загинула шкільна подруга, Луїза воліє не згадувати. Події тієї ночі вже давно забуті. Але якщо про них хтось дізнається, все життя Луїзи полетить шкереберть… ⠀ Які таємниці залишилися в минулому? Давня подруга справді вижила? Чи хтось інший вдає її з себе? ⠀ Ви отримували неочікувані запити в друзі?

@yakabooua 😮 Найбільша колекція книжок з автографами — 2381 книжка. Її власник — американський пастор Річард Воррен. Таку бібліотеку з підписами авторів вдалося зібрати за 41 рік.
⠀
👉🏻👉🏻 Ви збираєте книжки з підписами авторів? Маєте такі вдома? У кого підписували?
⠀

😮 Найбільша колекція книжок з автографами — 2381 книжка. Її власник — американський пастор Річард Воррен. Таку бібліотеку з підписами авторів вдалося зібрати за 41 рік. ⠀ 👉🏻👉🏻 Ви збираєте книжки з підписами авторів? Маєте такі вдома? У кого підписували? ⠀

@yakabooua 20% знижка на усі книжки Олі Фреймут.
🌟 "Етикет", "Про любов", "Кажан Жан", "Маринка Торбинка. Як замовляти братиків". Казки для малечі та лірика для дорослих. Встигніть придбати зі знижкою хіти #автормісяця у Yakaboo.
⠀
👉👉 Ви вже читали книжки Олі Фреймут? Які ваші улюблені?

20% знижка на усі книжки Олі Фреймут. 🌟 "Етикет", "Про любов", "Кажан Жан", "Маринка Торбинка. Як замовляти братиків". Казки для малечі та лірика для дорослих. Встигніть придбати зі знижкою хіти #автормісяця у Yakaboo. ⠀ 👉👉 Ви вже читали книжки Олі Фреймут? Які ваші улюблені?

@yakabooua ​​Хочете досягти успіху? Починайте свій день о 5 ранку! Ранній підйом — звичка успішних і багатих. Гендиректор #Apple Тім Кук прокидається о 3:45. Президент #Disney Боб Айгер - о 4:30. Підприємець Річард Бренсон і редакторка #Vogue Анна Вінтур — о 5:45. За статистикою, 90% керівників великих компаній вже на ногах до 6 ранку.
⠀
Вважаєте це неможливим? Ранкові прокидання здаються вам тортурами? Постійно ставите будильник на повтор? Почуваєтеся безсилими і рятуєтеся від цього літрами кави? Перетворіть ранок на найкращий час доби!
⠀
📚 “Клуб п’ятої ранку” Робіна Шарми — книга, що допоможе опанувати суперсилу раннього прокидання! Підйоми вдосвіта стимулюють вироблення гормонів дофаміну і серотоніну. Вони додають енергії і допомагають зосереджуватися. Час із 5 до 6 ранку — це година сили. Більшість пропускає цей час. Ви ж можете використати його на повну!
⠀
▪️Правило 20/20/20 для ідеального ранку від Робіна Шарми:
- 20 хвилин руху. Будь-які фізичні навантаження: аеробіка, біг, йога. Через спітніння організм звільняється від кортизолу — гормона страху. А також виробляється протеїн, що відновлює клітини мозку.
- 20 хвилин роздумів. Подумайте про речі, важливі для вас. Згадайте про власні цілі. Розплануйте свій день. Можна записувати думки у щоденник. Це також хороший час для молитви чи медитації.
- 20 хвилин навчання. Присвятіть цей час розвитку, дізнайтеся щось нове. Прочитайте розділ книжки або дивіться лекції чи навчальні відео.
⠀
👉🏻👉🏻 о котрій годині ви прокидаєтесь?

​​Хочете досягти успіху? Починайте свій день о 5 ранку! Ранній підйом — звичка успішних і багатих. Гендиректор #Apple Тім Кук прокидається о 3:45. Президент #Disney Боб Айгер - о 4:30. Підприємець Річард Бренсон і редакторка #Vogue Анна Вінтур — о 5:45. За статистикою, 90% керівників великих компаній вже на ногах до 6 ранку. ⠀ Вважаєте це неможливим? Ранкові прокидання здаються вам тортурами? Постійно ставите будильник на повтор? Почуваєтеся безсилими і рятуєтеся від цього літрами кави? Перетворіть ранок на найкращий час доби! ⠀ 📚 “Клуб п’ятої ранку” Робіна Шарми — книга, що допоможе опанувати суперсилу раннього прокидання! Підйоми вдосвіта стимулюють вироблення гормонів дофаміну і серотоніну. Вони додають енергії і допомагають зосереджуватися. Час із 5 до 6 ранку — це година сили. Більшість пропускає цей час. Ви ж можете використати його на повну! ⠀ ▪️Правило 20/20/20 для ідеального ранку від Робіна Шарми: - 20 хвилин руху. Будь-які фізичні навантаження: аеробіка, біг, йога. Через спітніння організм звільняється від кортизолу — гормона страху. А також виробляється протеїн, що відновлює клітини мозку. - 20 хвилин роздумів. Подумайте про речі, важливі для вас. Згадайте про власні цілі. Розплануйте свій день. Можна записувати думки у щоденник. Це також хороший час для молитви чи медитації. - 20 хвилин навчання. Присвятіть цей час розвитку, дізнайтеся щось нове. Прочитайте розділ книжки або дивіться лекції чи навчальні відео. ⠀ 👉🏻👉🏻 о котрій годині ви прокидаєтесь?

Yakaboo.ua @yakabooua profile on Instagram stories highlights, photos and videos

Can someone know if you are stalking their Instagram profile?

-There are a bunch of apps that allow you to do that.Most of them are paid which shows a bunch of people that visited your profile lately and to unlock the other bunch you will have to pay. -However lately i was really lucky i found one app that you can view basically everyone that entered your profile and checked anything about your profile,basically all you have to do is watch a add which is like 3 seconds long,it’s called InstaViewer. -Basically people would need to dig in deeply to be able to find an app that allows them to see who stalks their profile. However to be perfectly correct if they can or not.Yes they can but most of them don’t care or ignore it completely. I rarely use it because of the high follower number.Only on special circumstances.Can’t keep a track on all of them.


Is there any app for Instagram to check stalkers?

Yes. There are many applications to check who views your profile on your Instagram. “IG Analyzer” is one of those apps. However, to use any of those applications you’ll have to pay. I’d rather suggest you switch to a business profile so you get an idea of how many people view your profile and how many people you can reach.

Yes there is one ; "Who viewed my insta”,there are some premier contents but free version works fine though

You can use social rank for free to find your stalkers (and much more) for free. SocialRank, as described on their website, is “The easiest way to identify, organize, and manage your audience on Twitter and Instagram.” It works by pulling all your following and followers on either Instagram and Twitter and provides you an easy to use web-interface to split and segment the information as you wish. The data is incredibly detailed and lists each follower in a table form. The tool provides the name and username of your followers, the total number of followers they currently have, the average likes/comments they receive on their posts, and their engagement rates.


Who blocked you on Instagram?

What happened to insta-stalker.com website?

  1. Open the Instagram App and click the Search Button

  2. Search for the culprit’s username. If it shows up, you’re not blocked.  If it doesn’t, continue with Step 3.

  3. Go to a mutual friend’s Instagram. (The closer they are with the suspect, the better.)

  4. Go through their posts, likes, comments, and followers to see if the suspect’s username appears.

  5. If the user’s name appears, click on it.

  6. If you click on the user’s profile and are unable to see their content, even though at the top of their profile it says they have a number of posts, then they have blocked you.

  7. If the user’s Instagram profile is set to Private, then their name will not appear on the search list; they have either blocked you or deactivated their Instagram account.